Herb
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Gmina Piława Górna z siedzibą, ul. Piastowska 69, 58-240 Piława Górna tel.:  74 832 49 10, fax: 74 837 13 86, email: um@pilawagorna.pl NIP: 882-10-08-231
Certyfikat ISO Ważne adresy Elektroniczna Skrzynka Podawcza BIP

Adresy, Kontakty, Konto bankowe

 

Numery rachunków bankowych Urzędu Miasta w Piławie Górnej:

wpłaty z tytułu podatków i opłat:

83 9527 0007 0042 6767 2000 0005

wpłaty z tytułu udostępniania danych osobowych:

94 9527 0007 0042 6767 2000 0001

Telefony i adresy e-mail pracowników Urzędu Miasta w Piławie Górnej

Imię i nazwisko

Nr. Pok

stanowisko

poczta

telefon

   SEKRETARIAT

24

 

 um@pilawagorna.pl

74 8324930
74 8371386 Fax

Zuzanna Bielawska

  Burmistrz Miasta

 burmistrz@pilawagorna.pl

74 8324930

Izabela
Woronowicz

25

 Zastępca Burmistrza

 iworonowicz@pilawagorna.pl

74 8324913

Jacek Mikus

6

 Sekretarz Gminy

 jmikus@pilawagorna.pl

74 8324921

Małgorzata Surdyk

28

 Skarbnik Gminy

 msurdyk@pilawagorna.pl

74 8324912

Bożena Dykiel24

 Insp. ds.
Administracyjnych

 bdykiel@pilawagorna.pl

74 8324930

Wojciech Solski, Małgorzata Walaszczyk -Borek

23

 Radca Prawny

 radca@pilawagorna.pl

74 8324936

 

Zespół Samodzielnych Stanowisk Budżetu i Finansów

Agata Owczarek

14

 Zastępca Skarbnika Gminy

 aowczarek@pilawagorna.pl

74 8324922

Małgorzata Olszewska

14

 Insp. ds. Księgowości

 molszewska@pilawagorna.pl

74 8324924

 

Zespół Samodzielnych Stanowisk Ds. Podatków i Opłat

Anna Gałka15 Insp Ds. Windykacji i kontroli  agalka@pilawagorna.pl

74 8324935

Anna Szymocha

15

 Insp. ds. Rachunkowości Podatkowej i Płac

 aszymocha@pilawagorna.pl

74 8324925

Anna Koprowska

15

 Insp. ds. Podatków i Opłat Lokalnych

 akoprowska@pilawagorna.pl

74 8324937

Agnieszka Białostocka

15

 Insp. ds. Podatków i Opłat Lokalnych

 abialostocka@pilawagorna.pl

74 8324923

 

Zespół Samodzielnych Stanowisk Infrastruktury Miejskiej

Jolanta Szymańska

18

 Insp. ds. Gospodarki Mieniem

 jszymanska@pilawagorna.pl

74 8324915

Joanna Domagała

18

 Insp. ds. Rolnictwa i Ewidencji Działalności Gospodar

 jmaliszewska@pilawagorna.pl

74 8324914

Ewa Nicoś

20

 Insp. ds. Gospodarki Przestrzennej i Dróg

 ewanicos@pilawagorna.pl

74 8324926

Piotr  Bahyrycz

20

Insp. ds. Budownictwa i Zamówień Publicznych

 przetargi@pilawagorna.pl

74 8324934

Bogumiła Lach

5

 Insp. ds. Gospodarki Lokalami i Handlu

 blach@pilawagorna.pl

74 8324927

Ewa Mika

5

 Insp. ds. Rozliczeń

 emika@pilawagorna.pl

74 8324919

Danuta Gołebiowska

2

 Insp. ds. Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środ.

 dgolebiowska@pilawagorna.pl

74 8324928

Kamila Wodecka2

 Insp. ds. Gospodarki
Odpadami i Ochrony
Środ.

 kwodecka@pilawagorna.pl74 8324938 

 

Stanowiska Samodzielne

Małgorzata Drebot

16

 Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Kadry

 mdrebot@pilawagorna.pl

74 8324916

Jolanta Najwer

35

 Insp. ds. Obsługi Rady Miejskiej

 jnajwer@pilawagorna.pl

74 8324932

Danuta Skroban

21

 Insp. ds. Obronnych i Obrony Cywilnej

 dskroban@pilawagorna.pl

74 8324911

Anna Marczuk - Kucharek

16

 Insp. ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych

 akucharek@pilawagorna.pl

74 8324918

Agnieszka Borowska

27

 Insp. ds. Oświaty

 aborowska@pilawagorna.pl

74 8324933

Marcin Rybicki

31

 Informatyk

 informatyk@pilawagorna.pl

74 8324931

Sebastian Bartoszyński

1

 Insp. ds. Promocji, Rynku Pracy i Kontaktów z Mediami

 gci@pilawagorna.pl

74 8324941

Magdalena Brożyna

27

 Insp. ds. Funduszy Strukturalnych

 fundusze@pilawagorna.pl

74 8324929

 

 

UM Piława Górna
26 lipca 2017
poprzedni miesiąc następny miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
imieniny
Anny, Mirosławy, Joachima
Subskrypcja
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Subskrypcja - dopisz - wypisz
Jesteś naszym
 533439 
gościem
Gmina Piława Górna z siedzibą, ul. Piastowska 69, 58-240 Piława Górna tel.:  74 832 49 10, fax: 74 837 13 86, email: um@pilawagorna.pl NIP: 882-10-08-231
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@ | zarządzane przez: CMS - SPI